Wspólnota Królowej Rodzin nr 9/2014

Ołtarz Matki Boskiej

Odmawiajcie różaniec...

Szanowni czytelnicy „Wspólnoty Królowej Rodzin”. Jest mi niezwykle miło zaprosić Was do sięgnięcia po kolejny, już 201 nr naszego pisma. Cieszę się, iż z Wami rozpoczynam w nowym roku formacyjno – duszpasterskim troskę o nasze pismo, które od wielu lat wpisuje się w kształtowanie dojrzałego chrześcijaństwa nie tylko w naszym mieście.

Nie było by „Wspólnoty Królowej Rodzin” bez wielu osób, które bezinteresownie poświęcają swój czas i wysiłek, aby tworzyć kolejne, nowe, ciekawe numery. Przy tej okazji serdecznie dziękuję im za tę pełną poświęcenia służbę na rzecz Kościoła i naszej „Małej Ojczyzny”. Proszę, aby cały zespół redakcyjny przyjął mnie do swojego grona, wobec którego chcę służyć swoją radą i jednocześnie uczyć się z Waszego bogactwa i doświadczenia.

Jednocześnie, przy tej okazji, pragnę zaprosić do współpracy w zespole redakcyjnym nowe osoby. Wielkim moim pragnieniem jest, aby „Wspólnotę Królowej Rodzin” redagowały osoby reprezentujące wszystkie parafie naszego miasta. Pozwoli to zachować dobre tradycje miesięcznika i uatrakcyjnić treść o aktualne wydarzenia, które mają miejsce w naszych środowiskach.

Prosząc o modlitwę w intencji zespołu redakcyjnego i zapewniając o naszej modlitwie w Waszych intencjach, drodzy czytelnicy przyjmijcie z otwartością kolejny numer.

Ks. Jaracz Marcin

W numerze:Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Ropczycach > Miesięcznik "Wspólnota"