Wspólnota Królowej Rodzin nr 12/2011

Kościół na Górce

Żłób Mu za kolebkę dano!
Ubodzy, was to spotkało,
Witać Go przed bogaczami!

Z okazji Rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego, Redakcji i Czytelnikom czasopisma Wspólnota Królowej Rodzin, Rodzinom Ropczyckiej Fary i wszystkim Rodzinom Parafialnym Ziemi Ropczyckiej oraz wszystkim Przyjaciołom w Kraju i za granicą, najlepsze życzenia i świąteczną modlitwę składa ks. Stanisław Mazur, proboszcz i dziekan Ziemi Ropczyckiej.

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy, by nasze rodziny przeżyły niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze.

Redakcja "Wspólnoty Królowej Rodzin" również przekazuje wszystkim naszym Czytelnikom, Sympatykom, Parafianom, Przewodnikom duchowym życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów w życiu.

A co najważniejsze: niech przeżywanie tajemnicy narodzin Chrystusa - Zbawcy rodzaju ludzkiego - prowadzi nas do pogłębionej refleksji nad prawdą o Bogu Ojcu, który jest miłością. Niech ta prawda inspiruje i oświeca nasze myśli, słowa i uczynki w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2012.

"Podnieś rączkę Boże Dziecię,
błogosław Ojczyznę miłą"Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Ropczycach > Miesięcznik "Wspólnota"